Jak styl: Nike X Sacai Ldwaffle

V květnu 2019 první dva přírůstky Nike X Sacai Ldwaffle zdánlivě explodovaly na radaru každého a rychle vzaly svět tenisky bouří. Od tohoto okamžiku jsme viděli spoustu spolupráce Nike X Sacai a zase dorazilo více ldwaffles.

Od nedávné jasné a odvážné sraženiny X Sacai X Nike Ldwaffle až po elegantní a stylový fragment design x Sacai x Nike Ldwaffle, již nabízí řadu barev a věci se nezpomalují.

Vzhledem k počtu dostupných LDWAFFLES jsme si mysleli, že odpovíme na otázku, kterou mnoho lidí položí – jak je skutečně stylizujete? Abychom na to odpověděli, otevřeli jsme naše skříně a poklepali na naše produktové specialisty přímo zde u jediného dodavatele, abychom vám přinesli nejnovější triky, tipy a rady, abyste vaše záchvaty vypadaly stejně dobře jako vaše kopy!

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Fit 1 – Sacai x Nike Ldwaffle “Daybreak Blue”

Pro náš první outfit jsme udržovali věci jasné a barevné s řadou bezplatných tónů, přičemž jsme stále usilovali o pravidelnou namontovanou siluetu. Na horní části jsme vrstvili žlutou mikinu Nike X Nocta s jasnou vannou bundou, abychom vytvořili vzhled ideální pro chladnější měsíce roku. Modré a žluté tóny fungují v souzvuku, aby odpovídaly vkusu bot, zatímco neutrální pops bílé a černé pomáhají držet věci pohromadě.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Na spodní části je světelný pár džíny doplňuje horní část bot modré sítě, zatímco bílý vnější steh udržuje věci svěží. Pokud si nejste jisti využitím příliš velké barvy ve svých záchvatech, odstíny bílé, šedé a námořnictva se také dobře spojují s každým z funkcí tónů na „Blue -Blue Blue“.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Fit 2 – sraženina x sacai x nike ldwaffle “Net Orange Blaze”

Pro naše druhé vydání houpáme vysoce vyhledávanou sraženinu X Sacai X Nike Ldwaffle s pěkným uvolněným fit, ideální pro ty, kteří jsou mimo provoz. Na horní části těla jsme udržovali věci jednoduché s mikinou Nikelab Fleece v doplňkovém oranžovém odstínu. Kontrastující čisté bílé odstíny na Nike Swoosh a na šňůrku s kapucí pracují v souzvuku s kalhotami a bílými detaily na botách.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Když udržujete se s uvolněným tématem, spodní část fit sportuje další kus Nikelab ve formě fleecových joggersů. Tito běžci jsou vybaveni neutrálním odstínem „lehké kosti“, díky čemuž jsou ideální pro párování s řadou barev a stylů. Pokud si nejste jisti používáním barvy, tento konkrétní pár Nike X Sacais bude fungovat perfektně s jakýmikoli černými nebo šedými tóny a odstíny, takže vždy existují možnosti.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Fit 3 – Fragment Design x Sacai x Nike Ldwaffle “šedá bílá”

Vaše záchvaty nemusí být vždy komplikované, a tento vstup se spároval s designem fragmentu X SacAi x Nike Ldwaffle Gray White to jednoduše dokazuje. Tento klidný vzhled je vybaven na jaře a v létě a využívá základní neutrální tóny, aby upoutal pozornost přímo na vaše nohy. Na horní části těla jsme použili jednoduché bílé tričko a spárovali ho s lehkým řetězcem/přívěskem pro malé detaily.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Spodní část fit se může pochlubit šedým párem Nike Joggers s výtiskem loga Swoosh v kontrastním bílém tónu. Tito joggery jsou na kotníku manžety, aby poskytovali tenký zúžení, který dále zdůrazňuje boty jako vrchol přizpůsobení. Vzhledem k tomu, že se boty mohou pochlubit neutrálním barvovarem, možnosti přidání nějaké barvy do tohoto přizpůsobení jsou v podstatě nekonečné! Pro začátek doporučujeme klasický barevný bombardér nebo bundu.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Fragment Design x Sacai x Nike Ldwaffle “Navy Black”

Pro naše finální fit houpajeme nadčasový design fragmentu x Sacai x Nike Ldwaffle “Navy Black” na nohou podél monochromatického stylizovaného vzhledu. Monochromatický vzhled je pro tyto zimní měsíce optimální a vypadá skvěle, když udržujete věci čisté a uniformované. Na horní části tohoto přizpůsobení jsme použili horní část námořnictvové šňůry Nike Heritage Cord Track podél námořního trička podobného odstínu. Kolem krku jsme přidali jednoduchý stříbrný řetězec pro rozbití těchto dvou kusů a některé další vrstvy.

Obrázek prostřednictvím jediného dodavatele
Int’l Shipping

Vidět víc

Na spodní části přizpůsobení jsme se rozhodli pro námořnictvo dvojici dna Nike Tracksuit Bottoms s zužujícím se fit a dnem zipu, abychom upozornili na boty a spodní část. Pokud námořnictvo není vaše barva obvykle, můžete tuto botu spárovat s obrovským rozsahem barev, včetně neutrálů, jako je šedá a bílá a další tóny, jako je oranžová, červená a tmavší zelená. Pravděpodobně bychom doporučili zůstat od černé, protože by mohl dojít k tónovým střetu, ale nakonec se pravidla rozbijí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *