Kolekce Nike Air Max “Persian Violet” tento týden klesá!

Kolekce Nike Air Max „Persian Violet“ musí být jednou z nejzajímavějších odrůd tenisky, která se tento měsíc sníží. První únik v dubnu, vydání pěti sneakerů nabývá kvintetu renomovaných siluet a také je přepracovává s dotykem fialové. I když to může hluk poměrně jednoduchý, výsledné tenisky jsou docela úchvatné!

Nike Air Max 90 “Persian Violet”

Int’l Shipping

Vidět víc

Nike Air Max 96 II „Perská fialová“

Int’l Shipping

Vidět víc

Abychom věci zahájili, máme Air Max 90 a také Air Max 96 II, které jsou známé samy o sobě. Jsou slathered fialovými odstíny a také kontrastují s černou pro snižovanou estetiku, která půjde dobře s jakýmkoli typem podzimního fit. Vrcholem sbírky však musí být Air Max 97. Přezdívaný „Purple Bullet“ mnoha sneakerheady si zachovává přesně stejný podpis jako „stříbrná kulka“, což je pravděpodobně nejznámější AM97, jaký kdy byl vyroben.

Stejně tak dostáváme Air Max 270 a také TN Air Max Plus. Dva návrhy z různých bodů v historii, „Perská fialová“ vibrace pracuje na obou bezvadně dobře.

Nike Air Max 97 “Persian Violet”

Int’l Shipping

Vidět víc

Kolekce Nike Air Max „Persian Violet“, která má představit 11. září, je nutností pro jakýkoli typ sezónní rotace! Pochopíme, který pár se cítíte nejvíce, stejně jako když jste tady, můžete se také přiblížit k mnoha pochybným funkcím Travis Scott X Nike Air Max 1!

Nike Air Max 270 “Persian Violet”

Int’l Shipping

Vidět víc

Nike tn air max plus “Persian Violet”

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *