Oficiální snímky Kith X Nike Air Force 1 “University Red” přistála

s mnohem více a také mnohem více obrázků z Kith X Nike Air Force 1 “University Red” se zde vynořilo stejně jako také Tam se nyní oficiálním pohledem na vysoko teplý koláž. Brainchild americké módní návrháře Ronnie Fieg, tento čistý pár byl poprvé nalezen na jeho preferovaném časopisu Sneaker, boty mistr, začátkem tohoto roku.

Obrázek pomocí py_rates
Při práci na tradičním „trojnásobném bílém“ barevném plánu, který vyrábí vlny, vzhledem k tomu, že na začátku 80. let je Kith AF1 vytvořen z několika z nejlepších kůže, jakou kdy silueta viděla. High-end saténové šaty jsou vnitřní podšívkou pro ultra prémiovou estetiku, zatímco doplňkový Nike Swoosh střílí přes boční špičku.

Podél postranních i středních postranních panelů objevíte monogramování loga Kith Box, abyste zdůraznili medializované partnerství, stejně jako pata je vyšívána s „kith“ stylizovaným v tradičním „Nike“ písmu. Japonská značka inspirovaná vlajkou zdobí jazyk a také zaokrouhlují letectvo 1, vzduchová mezipodeše byla poskytnuta poněkud zbarvený vzhled, což mělo za následek vintage estetiku, která určitě otočí hlavy.

Obrázek pomocí py_rates
První zvěsti naznačují, že Kith X Nike Air Force 1 “University Red” bude pro Japonsko zvláštní, ale tyto musí být oficiálně potvrzeny. Zajistěte se, aby se zavedla extrémně brzy, ujistěte se, že jej udržíte uzamčeni u jediného poskytovatele, pokud chcete pár ve své každodenní rotaci! Pokud to není váš šálek čaje, vypadá to, že mnohem více Kith X Nike Air Force 1s je na cestě!

Obrázek pomocí py_rates

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *