Nike React Sertu “The10th” je nyní k dispozici za pouhých 58 GBP!

Nike React Sertu “The10.” je jedním z nejnovějších a největších úsilí značky založené na Oregonu. Je to součást řady D/MS/X se zaměřením na odvrácení stávajících klasiků a na kultovní prvek reaguje na ikonický prvek, který všichni známe a milujeme. Nejlepší zprávou je skutečnost, že je nyní k dispozici za pouhých 58 GBP v Nike UK v rámci celostátního 30% sleva na kód Nike30, což je epická vyjednávání!

Obrázek přes Nike
130,00 £ 58,00int’l doprava

Kup nyní

Čistý běžec představí béžovou barvu, která je pak zvýrazněna náznaky neonové zelené a černé, aby vytvořila dobře považovaný vzhled. Branding Nike přichází ve formě obráceného mini-swoosh v boxu špičky, zatímco loga specifické pro rozsah leží na patě a přes boční stranu.

Technologie podpisového reagujícího podpisu Nike zůstává nezměněna a nabízí vysoké úrovně pohodlí a podpory, které jsme očekávali. To znamená, že nejen jsou tyto stylové, ale lze je nosit celé hodiny bez kompromisu na nositelnost!

Obrázek přes Nike
130,00 £ 58,00int’l doprava

Kup nyní

Pokud se zahříváte na Nike React Sertu „The10th“ stejně jako my, dobrá zpráva je, že je nyní k dispozici levnější než kdy jindy. Pomocí slevového kódu Nike30 můžete chytit pár v Nike UK za pouhých 58 GBP, tak na co čekáte?! To je monumentální krádež!

Obrázek přes Nike
130,00 £ 58,00int’l doprava

Kup nyní

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *