Sbírka strachu z Boha X Converse se tento týden dostává doplnění doplňování!

Pokud jste neměli šanci zkopírovat strach z Boha X Converse Chuck 70 Collection začátkem tohoto roku, nebojte se, protože vyhledávaná spolupráce bude připravena doplnit tento týden! Jerry Lorenzo je přijímán klasika, dostal hrubý a připravený člověka, který určitě pracuje s jakýmkoli fit, který na ně hodíte!

Svršky se mohou pochlubit dvoubarevným vzhledem, který je tak čistý, jak se dostane, zabaleno do vintage plátna, zatímco jazyk je hotový v máslové hladké spadnuté kůži. OG Converse gumová špička se vrací, zatímco extra dlouhé tkaničky elegantně ovinují kolem kotníku pro tento podpis strach z Boha vypadají, že všichni známe a milujeme.

Int’l Shipping

Vidět víc

Int’l Shipping

Vidět víc

„Essentials“ je vyleptáno přes levou patu a zaokrouhlování všeho je pár vlastních vložků, které upevňují spolupráci a dokončují monochromatickou estetiku.

V tuto chvíli bylo potvrzeno, že v tomto okamžiku bylo potvrzeno, že se doplňují pouze „černé“ a „přírodní slonovinovou“ ! V jiných zprávách Collab, Virgil Abloh právě potvrdil, že další off-White X Nike Dunk Low je na cestě!

Int’l Shipping

Vidět víc

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *