„Cloud White“ Adidas Yung 1 by mohl být nejoblíbenějším Colourwayem

před blížícím se datem vydání, blíže se podíváme na Adidas Yung 1 ‘Cloud White’. Tyto obrázky, s laskavým svolením 43einhalb, popisují, proč humbuk prochází střechou pro tohoto trenéra.

Je to ještě nejjednodušší barvovárna a nápadná pocta slavné obuvi minulosti. Zanechte nám komentář níže a dejte nám vědět, jestli je tento Yung 1 na vašem seznamu hitů!

Mluvte o dokonalosti robustní tenisky! Adidas Yung 1 je zbrusu nový styl pro rok 2018, ale jak byste očekávali, ukáže se to jako pocta staré školy. Veteráni hry Sneaker nepochybně rozpoznají podobnosti mezi touto botou a Dorf Falcon 90. let.

Několik stylů bylo spuštěno z výlučného boxu exkluzivních po rychle prodávající „Triple Black“. Tento další pár je dohromady mnohem nenápadnější v různých bílých a bělých. Prémiové části semiše zvyšují botu ze základní sportovní estetiky na něco mnohem více orientovaného na životní styl.

Evropští obchodníci budou první, kdo spustí velikosti Adidas Yung-1 White, následovanou britskými obchodníky ve středu 12. září. Toto je jedno ze spousty vydání instruktorů medializovaných fitness přicházejících tento měsíc. Podívejte se na celou sestavu zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *