Více informací o vydání pro Kith X Nike Air Force 1 “University Red”

Kith x Nike Air Force 1 “University Red” musí být jedním z nejočekávanějších partnerství roku 2020. Odhalil sám Ronnie Fieg sám V březnu na ně netrpělivě čekali sneakerheads všude, aby poklesli, stejně jako nyní, máme více informací o vydání pro extrémně vyhledávané Crep!

Práce na OG “Triple White” Colourway, která debutovala v 80. letech, jsou postranní i střední panely Kith AF1 zdobeny opakovaným vzorem loga krabic, který je jemně odsunut. Nike Swoosh elegantně klouže po stranách, stejně jako to je splněno malým vyšívaným těsně vpředu.

Obrázek přes Solebyjc
Společné značkové nastínění zasáhne patu a aspekt bohatství se přidává prostřednictvím luxusního zlatého deubré, který spojuje tkaničky dohromady. Aby všechno zaokrouhlily, odstíny „University Red“ dělají svou metodu pro Sockliner i stélku. Také to objevíte také na jazyku, vyvíjíte japonskou vlajku a také naznačíte omezené vydání koláže.

Obrázek přes Solebyjc
Pokud jste to ještě neuhodli, Kith X Nike Air Force 1 “University Red” bude zvláštní pro zemi vycházejícího slunce. Očekává se, že zavedete někdy na jaře, stojí za to mít zástrčku na rychlém vytáčení, protože tyto by se mohly brzy náhodně snížit.

Říká se, že v dílech jsou jiné barvy exkluzivní země, takže se ujistěte, že je zavřený u jediného dodavatele pro další zprávy, jak se vyvíjí! V přidružených zprávách Travis Scott ovlivňuje typ Nike Air Force 1 “Light Ivory”!

Obrázek přes Solebyjc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *