Peep nadcházející Yeezy vylepšit 380 “Mist”

“mimozemšťan” bude oficiálně přistávat po celém světě 12. prosince, ale těsně předtím, než se to stane, se plížíme na nadcházející Yeezy vylepšení 380 “Mist”. Colourway, která poprvé unikla v říjnu, zvěsti naznačují, že by obsahovala tmavě šedou paletu, ale vypadá to, že Kanye West má na mysli něco jiného.

Zatímco výše uvedený výstřel je pouze vykreslením @D.B.Photoz, je inspirován čerstvými úniky od zasvěcených sneakerů jako @yeezyason2 a @Kickwhoshow. Stejný vzorec camo z výše uvedeného „mimozemšťana“ se vrací, který má zemitý make -up Khaki a Brown, návrat. Zajímavé však je, že najdete 3M posypané v materiálu Primeknit, možná naznačování „reflexní mlhy“, které by mohlo být velmi exkluzivní.

Něco, co nemusí být z vykreslování zcela přesné, je zlepšení mezipodešev. I když by bylo skvělé mít dokončenou zatemněnou jednotku, můžeme jen získat čistou bílou nebo dokonce krémovou. Ať tak či onak, tato barva bude vypadat docela horká.

V tuto chvíli není o Yeezy vylepšeno 380 “mlhy”, ale naše zdroje nám říkají, že na začátku roku 2020 je bezprostřední, takže se ujistěte, že budete mít oči oloupané na jediného prodejce a my jsme Dejte vám vědět, jakmile mnohem více informací klesne!

Nepravdivé

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *