Nový Balance 991 „Cappuccino“ mísí brewtiful odstíny

s některými tenisky, vůně tenisek s čerstvým boxem je to, na co se mnoho času těší. Jiným však neexistuje lepší vůně než čerstvě vařené kávové zrna. Ať už si vyberete kávu v cestovním hrnku, když spěcháte do práce, velký šálek z vašeho preferovaného řetězce jízdy nebo místní kavárny, můžeme vám zaručit, že nová rovnováha 991 „cappuccino“ bude vaše nová denní volba .

Konstrukce této nové rovnováhy 991 zůstává věrná originálu s vysoce kvalitním semišovým semišem zdobeným panely středopozeby, jakož i zadní a přední. Ačkoli to, co to opravdu odkládá od svých dalších variant, jsou svůdné směsi hnědé, které představují pivovarné odstíny Cappuccino a krém, aby napodobovaly dušenou mléčnou pěnu, která sedí na vrcholu.

Obrázek přes 43einhalb
Int’l Shipping

Vidět víc

Další významné vlastnosti, jako je podklady prodyšných osatek, kurzíva NB logo a ještě více značky NB, se oddávají hlubokému námořnictvu barvy pro kontrast a zároveň dávají souboru vintage kavárnu vibraci. „Cappuccino“ pod nohama udržuje podpis modelu tohoto dědictví Abzorb mezipodešev pro celodenní pohodlí a odpružení, které budete hledat den co den.

Dejte nám vědět, pokud zkopírujete nový zůstatek M991SBN vyrobenou v Anglii „Cappuccino“ a ujistěte se, že ji udržíte v nejlepším případě zde u jediného poskytovatele pro poslední nové data vydání vydání, upoutávky a mnohem více jako my ‘ Nejprve vás to oznámí. V souvisejících zprávách přichází nový Balance Tokyo Design Studio TDS 574 s přehnanou podešví.

Obrázek přes 43einhalb
Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *