Nigel Sylvester se oficiálně podepsal na Jordan Brand

poté, co v roce 2018 získal vlastní spolupráci Air Jordan 1, BMX hvězda Nigel Sylvester udržovala úzký vztah se značkou Jordan, i když až dosud nebyl úředníkem souhlasí. Právě však podepsal dohodu se štítkem a nyní bude členem týmu Jumpmana vpřed, což by mohlo naznačovat, že na cestě je mnohem více spolupráce.

V nedávném rozhovoru s blogem značky Jordan Sylvester uvedl: „Jumpman je způsob života, je to myšlení, které představuje odvahu, odhodlání a komunitu, mezi tak spoustou dalších věcí. Jumpman je neustálý vývoj, který inspiruje miliony po celém světě. “ Během několika soutěží byl známý pro jízdu v AJ1 a také uvedl, že „AJ1 je moje nejoblíbenější bota. Začal jsem v nich jezdit zpět v roce 2012 a bylo to dobře. Zdravá podešev dokonale uchopí můj pedál a dodává podporu kotníku, kterou potřebuji. “

Obrázek pomocí značky Jordan

Obrázek pomocí značky Jordan
Nigel Sylvester x Air Jordan 1 High, který byl spuštěn před třemi lety, zvažuje, že se stal fanouškem oblíbený kvůli čistému zoufalému vzhledu a nyní se prodává za pěknou penny na trhu pro prodej, takže jste se dívali na to pár „Pravděpodobně se v budoucnu budeme mít na co se těšit.

Pokud se těšíte na to, že budete slyšet mnohem více od partnerství značky Nigel Sylvester X Jordan a všech ostatních událostí ve světě tenisky, pak se ujistěte, že ho zde zamknou v jediném prodejci, protože vám přineseme aktuální před jakýmkoli jednotlivcem jiným. Když jste tady, podívejte se na nadcházející velikost? x Nike Air Huarache „ACG“!

Obrázek pomocí značky Jordan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *