Off-White X Nike Blazer Low “Black” je jako kosmická loď pro vaše nohy

, kterou jsme to již dříve řekli, a my jsme to znovu řekli: Off-White X Nike Blazer Low musí být Nejbláznivější teniska Virgila Abloha. Vezmeme -li ikonický sako a úplně jej dekonstruuje do nejvyššího stupně, je výsledek jako kosmická loď pro vaše nohy – a nyní dostáváme náš nejpodrobnější vzhled!

Zabloudit velmi, velmi daleko od původního maketu, který unikl na začátku minulého roku, je mimo Whiteovo převzetí na slaperech vyrobeno z hladké černé kůže s řadou výřezů pepřenů po celém White X Air Jordan 5 “Black”. Po celé botě se obtěžují bahně látky, zatímco duální šněrovací systém je přejel přímo z Ablohovy namočené spolupráce.

Obrázek přes Yankeekicks
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Yankeekicks
Int’l Shipping

Vidět víc

Nike Swoosh střílí přes boční a mediální a samozřejmě nemůžete mluvit o této botě, aniž byste zmínili divokou mezipodešvi. Zatímco přední část jednotky byla udržována docela pravdivá na OG, záda má bláznivou malounku, která je zvýrazněna modrým a zeleným odpruženým systémem. I když si nejsme zcela jisti, odkud tato avantgardní funkce pochází, přináší nápadnou podobnost s ACG Terra Humara, doplněná oranžovým skvrnou.

Původně měl klesnout na konec ocasu roku 2021, off-White X Nike Blazer Low “Black” nyní spustí někdy v roce 2022 vedle “White”. Dejte nám vědět, co si myslíte o nejnovějším projektu SWOOSH Virgilu, a když jste tady, můžete se také poprvé podívat na off-White X Nike Air Force 1 Mid “White”!

Obrázek přes Yankeekicks
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Yankeekicks
Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *