Přineste fotbalový dům s touto Martine zvýšenou x Nike England Jersey

dodržování sobotní hry, je oficiální, že Anglie je semifinále UEFA Euro 2020, aby se vypořádala s Dánskem! Jaká mnohem lepší metoda pro podporu týmu i země, než s touto Martine, zvýšila x Nike England Jersey!

Tento dres, který byl inspirován příběhem ztracených lvice, neoficiální ženský anglický tým, který vyšel na vítězství v mexickém mistrovství v Mexiku, má hojnost známé Anglie a podpisy Nike spolu s některými čerstvými i historickými doplňky.

Obrázek přes Josie Hall & Roxy Lee
Reverzibilní dres se skládá ze dvou stran se stranou Lost Lioness s odznakem speciálního vydání, zvráceným podpisem Nike Swoosh, „Ztracené lvice“ vyšívané na rukávu a také velkým podpisem „71“ na přední straně oděv.

Obrázek přes Josie Hall & Roxy Lee
Na druhou stranu vidíme, co se zdá být váš běžný dres Nike England, ale místo toho byl tento kus vybaven Martine zvýšenými podpisy, jako je například „vše nejlepší, Martine zvýšila x“ graficky vytištěné na přední straně oděvu.

Vedle těchto velkých kusů je v malé tobolce uveden podpisovaný zoufalý bílý čepice a také přichází celkem se zvýšeným jemným Martinem a detailem Nike.

Obrázek přes Josie Hall & Roxy Lee
Pokud hledáte policistu, budete mnohem lépe, protože předobjednávky jsou na internetu nabízeny až do 10. července v Martine zvýšené webové stránce. V dalších zprávách ASOS střílí na hvězdy s touto oblastí, která Jam ovlivnila sbírku.

Obrázek přes Josie Hall & Roxy Lee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *